Kiermasz Wielkanocny

Data: 08.04.2022 r., godz. 07.21    405

Tegoroczny Kiermasz Wielkanocny zorganizowany został w dnaich 5 i 7 kwietnia, w godz. 16.00 – 18.00 w holu naszej szkoły. Nasz kiermasz to tradycyjne wydarzenie które odbywa się corocznie, w tym roku mogliśmy się nareszcie spotkać  stacjonarnie po edycjach on-line. W korytarzu przed stołówką rozstawione były stoiska z pisankami, palmami wielkanocnymi, koszyczkami i różnorakim rękodziełem wykonanym przez uczniów naszej szkoły. To przedświąteczne spotkanie służyło kultywowaniu tradycji, budowaniu poczucia tożsamości i wsólnego spędzania czasu. W czasie kiermaszu uczniowie, rodzice, opiekunowie oraz nauczyciele mogli nabyć tradycyjne wielkanocne ozdoby oraz złożyć sobie nawzajem życzenia. Poniżej relacja fotograficzna.