Z ogromną radością informujemy, że nasza uczennica zdobyła II miejsce w kategorii klas I–III w konkursie „Dobra Moc. Dbam o zdrowie”.
To wspaniałe wyróżnienie jest dowodem jej talentu, kreatywności oraz zaangażowania.
Serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych osiągnięć!
Dziękujemy rodzicom za wsparcie oraz motywowanie do rozwijania pasji.
Brawo!





