Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 klasy I-III oraz IV-VI

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 klasy I-III

„Lato, lato, lato czeka

Razem z latem czeka rzeka

Razem z rzeką czeka las

A tam ciągle nie ma nas…”

W piątek 21 czerwca 2024 r. o godzinie 11.00 na sali gimnastycznej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas I-III.

Ostatni dzień roku to czas podsumowań, gratulacji i podziękowań. Tym razem nie było inaczej. Pani Dyrektor Janina Zając szczególne słowa podziękowań skierowała do nauczycieli i rodziców, którzy wspierali szkołę i chętnie angażowali się w jej życie, a także życzyła uczniom dalszych sukcesów w nauce. Podziękowania otrzymała również Rada Rodziców. Nie obyło się bez łez wzruszenia i burzliwych oklasków dla występujących w akademii uczniów.

Kolejny rok szkolny za nami. Chwilami było ciężko, chwilami zabawnie, kręte ścieżki prowadziły nas do tego dnia. Jednak mamy nadzieję, że każdy z uczniów pozytywnie wspomina minione miesiące.

„Pożegnania kilka słów

Pitagoras bądźcie zdrów

Do widzenia wam canto, cantare.”

Żegnaj Szkoło, witajcie Wakacje!!!

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 klas 4-6

Uroczyste zakończenie roku szkolnego rozpoczęło się o godz. 9.45, 21 czerwca 2024 w sali gimnastycznej.

Po wprowadzeniu Pocztu Sztandarowego i odśpiewaniu hymnu państwowego, głos zabrała Dyrektor Szkoły p. Janina Zając. Dyrektor Szkoły pogratulowała wszystkim uczniom dobrego roku, pełnego nauki, pracy, ale i zabawy, wyrażając dumę i zadowolenie z wyników, jakie osiągnęli uczniowie. Nauczycielom podziękowała za rzetelną i efektywną pracę z uczniami, rodzicom za współpracę, Radzie Rodziców za działania podejmowane na rzecz uczniów i rozwoju szkoły, pracownikom administracji i obsługi za zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły.

Pani Dyrektor Janina Zając w ciepłych słowach pożegnała uczniów, życzyła wszystkim udanego wypoczynku wakacyjnego. Życzenia udanego odpoczynku złożył również przewodniczący Rady Rodziców.

Uroczystość była okazją do wyróżnienia tych uczniów, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce. Dyrektor szkoły oraz wychowawcy klasy wręczyli wyróżnionym uczniom świadectwa z wyróżnieniem oraz dyplomy.

Uroczystość wzbogaciły swoimi występami tegoroczne laureatki Powiatowego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej POLIGLOTA, organizowanego przez naszą szkołę pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo. Nadia Buczna, wykonała dla nas utwór Dua Lipy „Dance the night”, a Liliana Mirosz zaśpiewała piosenkę Ketty Perry „Firework”. Swój talent wokalny zaprezentowały również Lena Mazurkiewicz i Wiktoria Wojciechowicz w piosence „Heal me”, Sanah.

Po ceremonii zakończenia roku szkolnego uczniowie udali się do sal lekcyjnych na ostatnie przedwakacyjne spotkanie, gdzie z rąk wychowawców otrzymali świadectwa promocyjne.

Kolejny rok za nami, życzymy wszystkim bezpiecznego wypoczynku, odprężenia psychicznego oraz wielu bogatych przeżyć w okresie wakacji.