Zakończenie roku szkolnego w "zerówce"

Data: 21.06.2024 r., godz. 19.02    64
W piątek 21 czerwca 2024r. w Grupie 0A odbyło się uroczyste zakończenie roku

„W serduszkach naszych pamięć tkwi o dniach spędzonych tutaj. Tak dobrze razem było nam w zerówki, ciepłych murach. W zerówce to ostatni dzień, rozstania nadszedł czas i powolutku, cicho, już opuszczamy Was...”

W piątek 21 czerwca 2024r. w Grupie 0A odbyło się uroczyste zakończenie roku. Ten dzień, to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna, niosąca za sobą trud dziesięciu miesięcy nauki, rozpoczynająca jednak okres dwumiesięcznej zabawy, rozrywki i beztroski. W uroczystości udział wzięli uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz Panie Dyrektor. Tego dnia dzieci żegnały się ze swoimi Paniami, całym personelem, a także z kolegami oraz koleżankami z grupy. Uroczystość rozpoczęło krótkie przemówienie Pani Dyrektor oraz wychowawczyń grupy. Następnie swoje umiejętności wokalne oraz taneczne zaprezentowały dzieci. Po raz ostatni miały okazję poprzez wiersze, piosenki oraz tańce podziękować wszystkim pracownikom za czas spędzony w zerówce, dobre serce, opiekę, przekazaną wiedzę oraz umiejętności. Za swoje piękne występy wszystkie dzieci otrzymały gromkie brawa i pochwały. Po programie artystycznym Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za występ i wspólnie z wychowawczyniami wręczyła absolwentom dyplomy ukończenia zerówki oraz pamiątkowe zdjęcia. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy zaproszonym gościom za przybycie.

Wszystkim dzieciom życzymy słonecznych, pełnych atrakcji i przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Wam, kochani absolwenci - dziś, kiedy nadszedł czas rozstania, życzymy wiary w siebie oraz odwagi. Odnajdujcie własne ścieżki i bądźcie szczęśliwi, gdziekolwiek Was w przyszłości nogi poniosą.