Piknik rodzinny

Data: 27.05.2024 r., godz. 09.32    239
W dniu 25.05 na terenie naszej szkoły odbył się piknik rodzinny

W dniu 25 maja w naszej szkole odbył się Piknik Rodzinny. Uroczystość rozpoczęła sie na boisku szkolnym, gdzie Pani Dyrektor - Janina Zając, powitała wszytskich przybyłych gości. Natępnie zostały wręczone nagrody za konkursy, w których nasi uczniowi brali uział. Pani Dyrektor wręczyła nagrody laureatom konkursu piosenki obcojęzycznej „Poliglota” oraz laureatom II etapu Konkursu Historycznego „Sławna Postać w historii Polski – Janusz Kusociński” w roku szkolnym 2023 / 2024.

Nasze patio i boisko szkolne zapełniły się rodzicami, nauczycielami oraz uczniami. W programie znalazły sie takie atrakcje jak:

· malowanie tatuaży,

· paintball, strzelanie do tarczy,

· przejażdżka na quadzie,

· oglądanie wozu bojowego Straży Pożarnej,

· pierwsza pomoc przedmedyczna,

· atrakcje zorganizowane przez Straz Miejską,

· dmuchana zjeżdzalnia.

Po skorzystaniu ze wszystkich atrakcji można było się posilić na stoiskach z popcornem, lemioniadą, ciastami, grochówką. Skosztować można było również pysznych pierogów czy chłopodnika z pokrzywy przygotowanego przez panie z Koła Gospodyń "Czerwone Korale" w Kląskach. Dodaktowo przygotowane były stoiska z recznie robionymi mydełkami, książkami, grami, zabawkami.

Zebrane w czasie pikniku środki zasilą konto Rady Rodziców i przeznaczone zostana na potrzeby szkoły.

To była wyjątkowa uroczystość.