Warsztaty Wielkanocne

Data: 14.03.2024 r., godz. 09.12    67
Okres przygotowań do świąt wielkanocnych to szczególna okazja do poznania przez dzieci tradycji świątecznych.

13 marca w naszej szkole odbyły się warsztaty wielkanocne dla dzieci i rodziców.

Prawdziwe cuda wyszły spod rąk uczestników zajęć. Efekty okazały się lepsze od oczekiwanych. Na stołach pojawiły się stroiki, wianki, kolorowe jajka. Wszystko to powstało z drewnianych krążków, gałązek, wiosennych kwiatów, piórek i bukszpanu. Wykonane zostały naturalne świece z węzy pszczelej oraz zające, tulipany uszyte z materiału. Dużo radości, szczególnie wśród najmłodszych uczestników warsztatów, sprawiło tworzenie zajączków z wykorzystaniem kolorowych skarpetek i ryżu. Patrząc na wykonane prace, można było stwierdzić, że mamy wielu utalentowanych uczniów, rodziców i nauczycieli.

Zajęcia przebiegały w miłej, rodzinnej atmosferze. Spotkanie było radosne i przeniosło wszystkich w nastrój oczekiwania na utęsknione święta. Uczestnicy świetnie się bawili, była to także doskonała okazja do rozmowy. Wspólna zabawa i praca pozwoliła nam poczuć atmosferę przedświątecznych przygotowań.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Wszystkich uczestników - uczniów i rodziców. P. Beacie Gurzyńskiej, p. Elżbiecie Warda, p. Katarzynie Biwojno oraz p. Romualdowi Lasowy dziękujemy za wsparcie, zorganizowanie gałązek, wianków, drewnianych krążków itp. materiałów. P. Beacie Zamielskiej, p. Edycie Brząkała, p. Agnieszce Ronduta za pomoc w wykonywaniu pięknych prac. P. Robertowi Górskiemu za fotorelację oraz p. Elżbiecie Pałka za przeprowadzenie warsztatów.