Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej chłopców o Mistrzostwo Miasta Legionowo

Data: 05.03.2024 r., godz. 18.37    107
Jak nam poszło ?

W dniu 5 marca w Szkole Podstawowej nr 1 odbyły się Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej chłopców o Mistrzostwo Miasta Legionowo

2.jfif (10 KB)Handball_07.jpg (24 KB)

Udział wzięło 6 szkół podzielonych na 2 grupy. Nam przyszło się zmierzyć z SP1 i SP4.  Oba mecze dość pewnie rozstrzygnęliśmy na swoją korzyść. 6:3 z SP4 i 6:0 z SP1.

W półfinale przyszlo nam się zmierzyć z rosłymi zawodnikami z SP7, ale i ten mecz spokojnie kontrolowaliśmy wygrywając 5:2.

Finał z SP2 to już gra nerwów i zaangażowania w obronie. Wynik 2:1 dla nas świadczy o zaciętości meczu.

Po ostatnim gwizdku to my świętujemy tytuł MISTRZA MIASTA LEGIONOWO !

Wielkie brawa za walkę, serce i ambicję pomimo słabszych warunków fizycznych chłopcy pokazali charakter. Duży szacunek !

Mistrzowie Legionowa wystąpili w składzie:

Krystian Szczypiński 6A

Krystian Sawicki 6A

Franciszek Kuciara 6A

Filip Szafarz 6A

Mateusz Olewnik 6B

Mateusz Samolej 6B

Paweł Kalinowski 6B

Kacper Grzywacz 6B

Bartosz Kopiński 6D

Borys Chodkowski 5A

Szymon Mrozowski 5A

selekcja i przygotowanie: p. Przemysław Raczyk

opieka i zdjęcia: p. Wanda Łuczywek

Chłopcy będą reprezentować nasze miasto na zmaganiach powiatowych. Trzymamy kciuki !