Kiermasz Bożonarodzeniowy

Magiczny czas...

Kiermasz Bożonarodzeniowy

R.gif (228 KB)

13  grudnia w naszej szkole odbył się kiermasz bożonarodzeniowy. Nasz kiermasz to tradycyjne wydarzenie, które odbywa się corocznie. Między godziną 16:00 a 19:00 można było poczęstować się pysznymi wyrobami domowej roboty, nabyć rękodzieła wykonane przez uczniów, rodziców i nauczycieli oraz poczuć magię Świąt Bożego Narodzenia. Wydarzenie odwiedził zastępca Prezydenta Miasta Legionowa p. Piotr Zadrożny. Dziękujemy rodzicom za wszelkie wsparcie tej pięknej szkolnej inicjatywy oraz wszystkim nauczycielom zaangażowanym w przygotowania oraz uczniom, którzy równie aktywnie pomagali, zwłaszcza w trakcie samego kiermaszu. Dochód zostanie przeznaczony na doposażenie placu zabaw. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tegorocznego kiermaszu!