Kamil Otowski - niezwykły człowiek w naszej szkole

Data: 20.10.2023 r., godz. 09.12    314
Kamil Otowski, podwójny złoty medalista Mistrzostw Świata w 2023 roku na Manchesterze, gościł w naszej szkole w dniu 19 października 2023 roku.

Sportowiec opowiadał o swojej pracy i treningach, o konsekwencjach dopingu oraz o samozaparciu, jakie włożył, aby osiągnąć szczyt sportowej kariery.  Kamil zaprezentował swoje medale oraz sprzęt, który używa do treningów. Podczas spotkania odpowiadał na liczne pytania. Mistrz omówił zasady fair play oraz wskazał na pozytywny wpływ diety na zdrowy tryb życia. Nasz gość przekonywał uczniów do pracy nad sobą i korzystania jak najwięcej z edukacji. Sam studiuje na dwóch kierunkach i motywowanie młodzieży do zdobywanie wiedzy i doświadczenia z całą pewnością przyszłemu prawnikowi i niezwykle uzdolnionemu pływakowi się udało. W trakcie spotkania wszyscy w wielkim skupieniu słuchali mistrza. Nasz gość został zaproszony na ponowne spotkanie do naszej szkoły. Uczniowie gromkimi brawami podziękowali sportowcowi i większość z nich zrobiła z nim wspólne zdjęcie. Relacja fotograficzna ze spotkania poniżej.