Rozpoczęcie roku szkolnego klasy 0-III

Data: 04.09.2023 r., godz. 22.11    283
Długo wyczekiwane wakacje minęły, zostały piękne wspomnienia...

Początek roku szkolnego

Długo wyczekiwane wakacje minęły, zostały piękne wspomnienia. Słoneczna pogoda sprzyjała wypoczynkowi, który gromadził nowe pokłady energii i siły do nauki oraz pracy. W dniu 04.09.2023 r. w naszej szkole rozpoczęliśmy nowy rok szkolny.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbyło się na sali gimnastycznej. Na uroczystość przybyli: dyrekcja szkoły, wice prezydent miasta Legionowo,  grono pedagogiczne, uczniowie klas 0-3 oraz rodzice i opiekunowie uczniów.

Przybyłych gości serdecznie przywitali: dyrekcja szkoły pani Janina Zając oraz wiceprezydent miasta Legionowo Piotr Zadrożny. Szczególne przywitanie skierowali do uczniów klas zero i klas pierwszych.

Uroczystość uświetnił występ uczniów z klasy 3a pod kierunkiem pani Edyty Brząkały.

Wszystkim Uczniom, a szczególnie tym, którzy dzisiaj rozpoczynają przygodę z nauką, życzymy powodzenia, sukcesów, pozytywnej energii oraz nowych umiejętności. Naszym najmłodszym zerówkowiczom życzymy radości z odkrywania świata, wesołych zabaw i wielu kolegów i koleżanek! Niech szkoła będzie dla Was Wszystkich miejscem wszechstronnego rozwoju, źródłem wiedzy oraz przyjaznym i bezpiecznym środowiskiem.

Wszystkim życzymy powodzenia w nowym roku szkolnym 2023/2024.