Rozpoczęcie roku szkolnego klasy IV-VI

Data: 04.09.2023 r., godz. 22.09    313

W dniu 4 września 2023 r. o godz. 9.00 i 10.00 uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2023/2024. W drugiej części do sali gimnastycznej przybyli uczniowie klas IV-VI, ich rodzice i opiekunowie, kadra szkoły oraz inni goście. Po wprowadzeniu Sztandaru, wezwano zebranych do odśpiewania hymnu państwowego. Następnie Pani Dyrektor Janina Zając powitała wszystkich przybyłych i przedstawiła wychowawców klas, życząc owocnej i wytrwałej pracy w nowym roku szkolnym 2023/24. Zwróciła szczególną uwagę na wyjątkowość tego roku, bowiem będziemy obchodzić w społeczności szkolnej jubileusz 90lecia powstania „Trójki”. W tym też roku po przerwie pandemicznej wracamy do współpracy międzynarodowej i w październiku będziemy gościć przedstawicieli szkół z krajów europejskich. Na koniec Pani Dyrektor życzyła uczniom wielu sukcesów i bardzo dobrych wyników, nauczycielom satysfakcji z wykonywanej pracy, a rodzicom i opiekunom zadowolenia ze swoich dzieci. Program artystyczny w tej części  został przygotowany przez uczniów naszej szkoły wg scenariusza i pod kierunkiem Pani Jolanty Dobrowolskiej i Pana Mirosława Niemczyka. Dekoracje przygotowały Pani Elżbieta Pałka oraz Pani Maria Głuchowska. Po uroczystości uczniowie pod opieką wychowawców przeszli na spotkania klasowe do swoich sal lekcyjnych.

Życzymy powodzenia w nowym roku szkolnym. Wiwat „Trójka” w roku jubileuszowym

Poniżej publikujemy relację fotograficzną z dzisiejszej uroczystości: