Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023

Data: 24.06.2023 r., godz. 15.00    294
Oddział przedszkolny, klasy I-III

"Morze, góry, las i rzeka;

Wszystko to już na nas czeka"

Piątek 23 czerwca to dzień, na który czekali wszyscy uczniowie z utęsknieniem. To bowiem ostatni dzień roku szkolnego 2022/2023. Z całą społecznością szkolną SP3 świętowali nasi goście: Prezydent Miasta Legionowo Pan Roman Smogorzewski, Przewodniczący Komisji Rozwoju Miasta Pan Janusz Klejment, dziadkowie, rodzice, na czele z przedstawicielami Rady Rodziców oraz nauczyciele i uczniowie.

Ostatni dzień roku to czas podsumowań, gratulacji i podziękowań. Tym razem nie było inaczej. Pani Dyrektor Janina Zając szczególne słowa podziękowań skierowała do nauczycieli i rodziców, którzy wspierali szkołę i chętnie angażowali się w jej życie. Nie obyło się bez łez wzruszenia i burzliwych oklasków dla występujących w akademii uczniów.

I tak o to kolejny rok szkolny za nami. Chwilami było ciężko, chwilami zabawnie, kręte ścieżki prowadziły nas do tego dnia. Jednak mamy nadzieję, że każdy z uczniów pozytywnie wspomina minione miesiące.

Wakacje czas zacząć...

Nie pozostaje nic innego, jak tylko życzyć słonecznych i bezpiecznych dni. Chwilo trwaj!