Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 klas 4-6

Data: 27.06.2023 r., godz. 12.00    320

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/2023 klas 4-6

Uroczyste zakończenie roku szkolnego to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna, niosąca za sobą trud dziesięciu miesięcy nauki, jednocześnie jednak rozpoczynająca okres dwumiesięcznej zabawy, rozrywki i beztroski.

Uroczystość rozpoczęła się o godz. 10.15 w sali gimnastycznej.

Po wprowadzeniu Pocztu Sztandarowego i odśpiewaniu hymnu państwowego, głos zabrała Dyrektor Szkoły p. Janina Zając. Dyrektor Szkoły pogratulowała wszystkim uczniom dobrego roku, pełnego nauki, pracy, ale i zabawy, wyrażając dumę i zadowolenie z wyników, jakie osiągnęli uczniowie. Nauczycielom podziękowała za rzetelną i efektywną pracę z uczniami, rodzicom za współpracę, Radzie Rodziców za działania podejmowane na rzecz uczniów i rozwoju szkoły, pracownikom administracji i obsługi za zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły.
Następnie głos zabrał Prezydent Miasta Legionowo p. Roman Smogorzewski, który życzył wszystkim cudownych, pogodnych wakacji oraz podziękował za trud kształtowania postaw i przekazywania wiedzy.

Uroczystość była okazją do wyróżnienia tych uczniów, którzy  uzyskali najlepsze wyniki w nauce i w sporcie. Dyrektor szkoły oraz wychowawcy klasy wręczyli wyróżnionym uczniom świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe. Wyróżnienia i nagrody dla najlepszych sportowców wręczyła Dyrektor Szkoły i Przedstawicielka Rady Rodziców p. Anna Rudnicka-Suska.

Po ceremonii zakończenia roku szkolnego uczniowie  udali się do  sal lekcyjnych na ostatnie przedwakacyjne spotkanie, gdzie z rąk wychowawców otrzymali świadectwa promocyjne.
Kolejny rok za nami, życzymy wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku!