X Międzyprzedszkolny Quiz Wiedzy Ekologicznej

Data: 25.04.2023 r., godz. 14.10    112
25 kwietnia 2023 roku w Przedszkolu Miejskim Integracyjnym nr 5 im. Misia Uszatka w Legionowie odbył się X Międzyprzedszkolny Quiz Wiedzy Ekologicznej „Nasza Ziemia” „Czas na zdrowie”.

W dniu 25.04.2023 r. uczeń z oddziału przedszkolnego Igor Grądek wziął udział w X Quizie Wiedzy Ekologicznej zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Integracyjne nr 5 w Legionowie. Temat przewodnim tegorocznego quizu to "Nasza Ziemia" "Czas na zdrowie".

Głównym celem przedsięwzięcia w tym roku była edukacja w zakresie zdrowego odżywiania, promocja zdrowego stylu życia oraz szeroko rozumiane kształtowanie postaw prozdrowotnych wśród najmłodszych. Uczestnicy wraz z opiekunami zostali zaproszeni w niesamowitą podróż do „Krainy Zdrowego Żywienia”.

Gratulacje!