Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców

Data: 17.03.2023 r., godz. 19.02    245
W dniu 16 marca odbyły w Szkole Podstawowej nr 1 w Legonowie odbyły się mistrzostwa miasta Legionowo chłopców w kategorii młodzież. Jak nam poszło?

Piłka ręczna czeka na „odmrożenie” - Blog STS Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców Piłka ręczna czeka na „odmrożenie” - Blog STS

Do rywalizacji stanęło 6 szkół, które podzielono na 2 grupy. Nasi chlopcy w rozgrywkach grupowych po pewnych zwycięstwach z SP1 i SP4 zajęli 1 miejsce w grupie i awansowali do półfinału. W półfinale spotkaliśmy się z SP7. Mecz kontrolowaliśmy od początku do końca i awans do finału stał się faktem. W finale mimo kontuzji i wykluczeń walczyliśmy dzielnie do końca, ale to było za mało na SP8. Ostatecznie nasza szkoła zajęła bardzo dobre 2 miejsce i wywalczyliśmy awans do rozgrywek powiatowych