Luty w świetlicy.

Data: 13.03.2023 r., godz. 08.03    132
Co wydarzyło się w świetlicy w lutym?
      Zima mocno trzyma... W lutym dzieci zamieniły się w badaczy strefy polarnej. Z ciekawością wyszukiwały informacji o Antarktydzie i Arktyce. Poznawały życie mieszkańców i zwierząt polarnych. Wykonały prace ciekawymi technikami plastycznymi.
      Kolejny tydzień lutego uczniowie spędzili na przygotowaniach do długo wyczekiwanych ferii zimowych. Poznali zasady bezpiecznego korzystania z wypoczynku zimowego. Opowiadali o swoich ulubionych sportach i sposobach spędzania czasu wolnego w zimie.
      Ferie, ferie i już po feriach... Pełni sił po zimowym wypoczynku, uczniowie w świetlicy poznawali świat wartości na podstawie baśni, bajek i bajeczek. Tworzyli wspaniałe ilustracje do wybranych utworów literackich. Powstałe prace plastyczne i techniczne udekorowały tablice w świetlicy.