Lekcja informatyki z wykorzystaniem szkolnej infrastruktury „Laboratoria Przyszłości”

Data: 03.02.2023 r., godz. 15.47    264

17 stycznia 2023 roku w naszej szkole odbyła się lekcja informatyki podsumowująca udział uczniów klasy 8c w projekcie edukacyjnym dotyczącym programowania Photon Draw. Lekcję z uczniami przeprowadził p. Romuald Lasowy przy użyciu zasobów "Laboratoria Przyszłości" - Robot Photon. Uczniowie przez praktykę utrwalili wiedzę i udoskonalili umiejętności z zakresu programowania.