Lekcja otwarta z matematyki z wykorzystaniem szkolnej infrastruktury „Laboratoria Przyszłości”

Data: 03.02.2023 r., godz. 15.46    278

24 stycznia 2023 roku w naszej szkole odbyła się lekcja otwarta z matematyki, w której uczestniczyli uczniowie klasy 7a z nauczycielem wspomagającym p. Wandą Łuczywek oraz zaproszeni goście: Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta w Legionowie p. Anna Łasińska, Dyrektor naszej szkoły p. Janina Zając oraz nauczyciele ościennych szkół. Lekcję na temat "Trójkąty mają kąty - trójkąty przystające" przeprowadziła p. Ewa Jaśkiewicz-Broda przy użyciu zasobów "Laboratoria Przyszłości" - tablicy multimedialnej i okularów do wirtualnej rzeczywistości - Class VR. Uczniowie przez zabawę utrwalili poznaną wiedzę i nauczyli się nowych zagadnień z zakresu matematyki.