Świąteczna Akcja Wolontariatu

Data: 29.11.2022 r., godz. 09.12    213
Paczuszka dla Maluszka to druga bożonarodzeniowa akcja, do której tak jak w zeszłym roku zapraszam uczniów i rodziny uczniów z naszej szkoły.

paczuszka-dla-maluszka_rm.jpg (240 KB)

Paczuszka dla Maluszka to druga bożonarodzeniowa akcja ( pierwsza - to Kredki na Kawęczyńską - czyli zbiórka przyborów szkolnych do Oratorium Salezjańskiego w Warszawie), do której tak jak w zeszłym roku zapraszam uczniów i rodziny uczniów z naszej szkoły. Pomysłodawcą akcji jest Fundacja Małych Stópek ze Szczecina. Jej adresatami są domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja.

My kierujemy swoją pomoc, wsparcie dla mam i ich dzieci z Domu Samotnej Matki prowadzonym przez Siostry Urszulanki NMP z Gandino. Od jutra zaczynamy zbierać:

• pieluchy- Pampersy - rozmiar 4,5,6
  • kosmetyki dla najmłodszych i ich mam
  • środki czystościowe
  • żywność: kaszki, kaszki mleczne ( jednak nie samo mleko w proszku) itp.

Przyniesione dary prosimy przekazywać osobom z zespołu Szkolnego Wolontariatu : Annie Golec, Małgorzacie Mróz, Katarzynie Rusin, S. Sylwii Torebko, Teresie Gajlewicz.

Akcja trwa od jutra tj.29 listopada do 16 grudnia.

Już teraz dziękuję za zaangażowanie i otwarte serca wszystkich z naszej społeczności szkolnej SP3.

Pozdrawiam Anna Golec - opiekun Wolontariatu.