Igrzyska Dzieci w mini koszykówce dziewcząt

Data: 21.11.2022 r., godz. 19.55    407
W dniu 21 listopada byliśmy gospodarzem rozgrywek o mistrzostwo miasta Legionowo w mini koszykówce dziewcząt. Jak nam poszło ?

Brak dostępnego opisu zdjęcia.W dniu 21 listopada odbyły się zawody w mini koszykówce dziewcząt.  Kategoria: Koszykówka

Wystartowało 6 szkół podzielonych na 2 grupy po 3 zespoły.

Z grupy A do półfinałów awansowała SP 3 wraz z SP 1. Z grupy B awans uzyskały SP 8 i SP 4.

W półfinale spotkaliśmy się z SP 4 i początek nie wskazywał na szczęśliwe zakończenie, bo I kwarte przegraliśmy 0:12. Jednak fantastyczna II kwarta w wykonaniu naszych dziewczyn pozwoliła wyjść na prowadzenie, którego nie oddaliśmy już do końca meczu i mogliśmy świętować awans do finału.

W drugim półfinale dość jednostronny pojedynek, w którym SP 8 zdecydowanie pokonała SP 4 i zameldowała się w finale.

W meczu o III miejsce SP 4 pokonała SP 1 po meczu walki.

Zwycięstwo w finale było jednak poza zasięgiem bo SP 8 prezentowała najwyższy poziom sportowy i zwyciężyła całe zawody bez porażki.

SP 3 - SP 8 4:17

Podium: wektory i ilustracje do darmowego pobrania | Freepik  końcowa kolejność: