"Tropiciele czystego powietrza"

Data: 03.11.2022 r., godz. 21.11    183

Kampania „Tropiciele czystego oddechu”

Uczniowie naszej szkoły brali udział w kampanii „Tropiciele czystego oddechu” inicjowanej przez Otrivin Oddychaj Czysto pod patronatem NASK i Edukacyjnej Sieci Antysmogowej. Celem kampanii było uświadomienie wpływu zanieczyszczeń powietrza na zdrowie dzieci i pokazywanie sposobów na to, jak zmniejszać ten negatywny wpływ. W ramach kampanii szkoła pozyskała 2 przenośne mierniki do pomiaru jakości powietrza, oraz materiały edukacyjne do przeprowadzenia zajęć. W kampanii udział wzięli uczniowie klasy V a i V b . Zamieszczamy film z naszych działań, który jest zarazem oficjalnym filmem informacyjnym o tej kampanii.