"Z kulturą mi do twarzy"

Data: 06.11.2022 r., godz. 09.11    155

W tym roku szkolnym dzieci z naszej świetlicy biorą udział w projekcie "Z kulturą mi do twarzy". Do zrealizowania są różne zadania z czterech modułów. Na ten moment udało nam się już zrealizować następujące:

1. "W krainie legend" - zapoznanie z wybraną legendą, stworzenie ilustracji lub inscenizacji na jej podstawie.
2. "Kodeks dobrego zachowania" - ustalenie zasad panujących na świetlicy w formie pisemnej i ich konsekwentne przestrzeganie.
3. "Tydzień uprzejmości" - rozmowa dotycząca właściwego zachowania względem innych osób, zachęcanie uczniów do niesienia pomocy innym
4. "Niezwykła sztuka origami"
5. "Tysiąc barw wokół nas" - poznanie nowych technik plastycznych