Jesienny Konkurs Fotograficzny rozstrzygnięty!

Data: 10.11.2022 r., godz. 19.12    238
Zwycięstwo w konkursie fotograficznym to marzenie wielu fotografów. Dziś ogłaszamy rozstrzygnięcie Jesiennego Konkursu Fotograficznego zorganizowanego w Szkole Podstawowej nr 3 im. J. Kusocińskiego w Legionowie.
Jesienny Konkurs Fotograficzny rozstrzygnięty!
Zwycięstwo w konkursie fotograficznym to marzenie wielu fotografów. Nasi uczniowie co roku sprawdzają poziom swoich umiejętności w różnych konkursach. Dziś ogłaszamy rozstrzygnięcie Jesiennego Konkursu Fotograficznego zorganizowanego w Szkole Podstawowej nr 3 im. J. Kusocińskiego w Legionowie.

Spośród ponad 40 prac, które wpłynęły do biblioteki, komisja konkursowa ogłasza laureatów z klas 0-III: I  miejsce -  Barbara Śliwińska, kl. 0a, II miejsce -  Maksymilian Baran, kl. 1b, III miejsce – Maria Winter, kl. 2b, Wyróżnienie – Janina Deryło, kl. 1b oraz z klas IV –VIII: I  miejsce - Oliwia Bartuszek, kl. 8b, II miejsce - Roksana Nowocień, kl. 6b, III miejsce – Nikola Zając, kl. 8a, Wyróżnienie – Marta Obłuska, kl. 8b. Gratulujemy!

Prace konkursowe są zaprezentowane w holu pierwszego piętra naszej szkoły. Zapraszamy laureatów konkursu po odbiór nagród (fundowane przez Radę Rodziców) i dyplomy w sekretariacie szkoły.