Wrzesień w świetlicy.

Data: 04.10.2022 r., godz. 12.31    230
Co wydarzyło się w świetlicy we wrześniu?

Powitaliśmy nowy rok szkolny 2022/2023 w świetlicy szkolnej mając nadzieję, że przyniesie on realizację ciekawych projektów i będzie pełen niezapomnianych wrażeń.

We wrześniu uczestnicy zajęć świetlicowych w pierwszym tygodniu swego pobytu w świetlicy poznali prawa i obowiązki ucznia oraz regulamin świetlicy i zasady BHP. Wykonali też prace plastyczne na temat : Pocztówka z wakacji.

W drugim tygodniu nasi uczestnicy poznali zasady ruchu drogowego w drodze do i ze szkoły. Opowiedzieli jak je stosują w praktyce. Wykonali prace plastyczne związane z ruchem drogowym.

Podczas trzeciego tygodnia uczestnicy zajęć świetlicowych zastanawiali się wspólnie jak być dobrym kolegą i omawiali zasady właściwego postępowania względem swoich rówieśników.

W ostatnim tygodniu września nasi uczestnicy zachwycali się pięknem jesiennego krajobrazu i tworzyli ciekawe prace plastyczne o tematyce jesiennej.