Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Data: 24.06.2022 r., godz. 16.13    408

06.06.2022.jfif (9 KB)

24 czerwca 2022 r.- data i dzień, na który czekali wszyscy uczniowie i nauczyciele w całym kraju. Tego dnia zakończył się rok szkolny 2021/2022 - rozpoczęły się długo wyczekiwane wakacje... Również w Szkole Podstawowej nr 3 im. J. Kusocińskiego w Legionowie miała miejsce uroczystość zakończenia roku szkolnego. Odbyła się w trzech częściach - najpierw pożegnaliśmy klasy ósme i siódme, następnie klasy czwarte, piąte i szóstą, a na końcu - naszych najmłodszych uczniów. Podczas części oficjalnej, mającej miejsce na sali gimnastycznej - gościem specjalnym był Prezydent Miasta Legionowo - Pan Roman Smogorzewski oraz Zastępca Prezydenta - Pan Piotr Zadrożny.Razem z nimi - Pani Dyrektor Janina Zając wręczyła świadectwa z wyróżnieniem naszym najzdolniejszym uczniom.Wszystkim uczniom, którzy uzyskali promocję do klasy wyższej oraz którzy otrzymali nagrody za udział w konkursach serdecznie gratulujemy.Życzymy wszystkim uczniom oraz ich rodzicom i naszej "Trójkowej" społeczności - miłych, przyjemnych, ciepłych, spokojnych i przede wszystkim - bezpiecznych wakacji ;)