Powiatowy Konkurs Wiedzy o Polsce "Jestem Polakiem!"

Data: 10.06.2022 r., godz. 11.00    199
dla uczniów ze szkół podstawowych z powiatu legionowskiego

W dniu ⏰6 czerwca 2022 roku w naszej szkole odbyła się kolejna, XI edycja Powiatowego Konkursu Wiedzy o Polsce "Jestem Polakiem!", w którym uczniowie ze szkół podstawowych z powiatu legionowskiego mogli sprawdzić swoją wiedzę o Polsce. Konkurs został przygotowany przez p. I. Czapiewską, p. D. Chotomską oraz p. A. Wajcht.           W konkursie wzięło udział 15 uczestników z pięciu szkół. Drużyny rywalizowały w różnych konkurencjach: quiz wiedzy o Polsce, znani Polacy, kartka z kalendarza, kulinarne podróże, puzzle.

Wyniki konkursu:

I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 4

II miejsce Szkoła Podstawowa nr 2

III miejsce Szkoła Podstawowa nr 7

IV miejsce Szkoła Podstawowa nr 3

V miejsce Szkoła Podstawowa nr 1

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, książkę oraz karty Empik. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy dużej wiedzy na temat Polski, a nauczycielom składamy serdeczne podziękowania za przygotowanie uczniów do konkursu.

Do zobaczenia za rok!