Książkowy niekalendarz

Data: 05.03.2024 r., godz. 12.56    66
Drodzy Czytelnicy! Zapraszamy do udziału w wyzwaniu NPRC 2.0 Książkowy niekalendarz.

ebbea48b83114112ca08a8942d6c0697U3QnuHhIlWrjByfm-0.jpg (3.31 MB)

Drodzy Czytelnicy, Kochani Uczniowie!

Od stycznia bieżącego roku biblioteka szkolna bierze udział w wyzwaniu Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 Książkowy niekalendarz.

NIEKALENDARZ, to inspiracje do aktywności z książką dla młodych czytelników i nie tylko. Składa się z 12 kart, z 3 zadaniami na każdy miesiąc. Karty można odebrać w bibliotece. Książkowy niekalendarz zachęca do odwiedzenia biblioteki i sięgnięcia po książkę. Dodatkowo, aby zachęcić do codziennego czytania Niekalendarz zawiera kartę "Książkowe Bingo", którą uczniowie mogą odebrać w bibliotece szkolnej.

Do końca każdego miesiąca uczestnicy dostarczają do biblioteki kartę rozwiązania zadań. Dla najaktywniejszych czytelników przewidujemy dyplom oraz upominek książkowy.

Zapraszamy wszystkich chętnych czytelników naszej biblioteki.